Etiopskie Biuro Podróży -Timeless Ethiopia Touring

Timeless Ethiopia Touring jest prywatną etiopską spółką branży turystycznej. Oferujemy szeroki wybór zorganizowanych wyjazdów do naszego, niezwykle interesującego kraju. Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować każdy wyjazd, dla dowolnej grupy, firmy lub turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do specyficznych potrzeb klientów. Firma powstała w 2005, dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na etiopskim rynku. Jej właściciel wcześniej przez ponad dziewięć lat pracował na rożnych stanowiskach w lokalnej branży turystycznej: jako dyrektor, organizator wyjazdów i pilot. W każdym zakątku Etiopii ma przyjaciół służących radą i pomocą.

Timeless Ethiopia Touring zapewnia serwis najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę. Jesteśmy doskonale zorganizowaną firmą dysponującą wykształconym, doświadczonym personelem. Dzięki temu potrafimy zapewnić niezapomniane wrażenia. Dysponujemy sprzętem kampingowym i napędzanymi na wszystkie koła, wygodnymi terenowymi samochodami. Pozwala to nam odwiedzać z klientami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne etiopskie atrakcje. Większm grupom proponujemy busy i autobusy.

Timeless Ethiopia Touring współpracuje przy organizacji wyjazdów z najlepszymi firmami działającymi na etiopskim rynku turystycznym: liniami lotniczymi, agentami turystycznymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów, zarządami parków narodowych i rezerwatów, muzeami, kościołami, meczetami. Znamy lokalną kulturę i przestrzegamy miejscowych zwyczajów. Dlatego nasi klienci wszędzie są serdecznie witani i na każdym kroku poznają nowych przyjaciół.

Etiopię zamieszkuje barwna mieszanka ludów o zadziwiająco harmonijnych, po prostu pięknych rysach twarzy. To kraj z wielowiekowymi chrześcijańskimi tradycjami. To powoduje, ze Polacy czują się tu wyjątkowo dobrze. Timeless Ethiopia Touring zawsze przestrzega wszelkich międzynarodowych i lokalnych norm. W ten sposób zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Firma ma bardzo silne związki z działającymi w Etiopii organizacjami charytatywnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wizyty w szkołach, centach pomocy, obozach uchodźców i sierocińcach. Poznawanie z nami Etiopii to przygoda jednocześnie niezwykła i bezpieczna.

Andrzej Zarzecki w gościnie u rodziny z plemienia Mursi.

Dlaczego warto podróżować do Etiopii z naszym biurem podróży?

Do naszej dyspozycji jest sprzęt kempingowy oraz komfortowe samochody terenowe z napędem na cztery koła. Dzięki temu możemy odwiedzić z naszymi turystami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne atrakcje Etiopii. Biuro Podróży Timeless Ethiopia  współpracuje przy organizacji wycieczek z najlepszymi organizacjami biznesowymi, działającymi na etiopskim rynku turystycznym: liniami lotniczymi, etiopskimi agencjami turystycznymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów, a także z zarządami parków narodowych i rezerwatów przyrody, muzeów, kościołów i meczetów. Znamy lokalną kulturę i przestrzegamy miejscowych zwyczajów. Z tego powodu nasi klienci są wszędzie serdecznie witani i nawiązują nowe znajomości bez względu na to, dokąd się udają. 

Etiopskie Biuro Podróży Timeless Ethiopia zawsze przestrzega wszystkich norm międzynarodowych i lokalnych. W ten sposób zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Nasza organizacja biznesowa ma silne powiązania z organizacjami charytatywnymi działającymi w Etiopii. Organizujemy wizyty w szkołach, ośrodkach opieki społecznej, obozach dla uchodźców i sierocińcach. Poznawanie Etiopii z nami to przygoda niezwykła i bezpieczna zarazem. 

Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju

Naszą główną misją i celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, aby uczynić doświadczenia naszych klientów niezapomnianymi i uzyskać w zamian maksymalne korzyści dla etiopskiego społeczeństwa w celu dalszego tworzenia miejsc pracy i wzrostu gospodarczego.  Ponadto naszą misją jest wspieranie zrównoważonego rozwoju wśród naszych krajowych dostawców.

Timeless Ethiopia Tour Operator zobowiązuje się do ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, klientów i lokalnych społeczności, w których działamy.

Niezwykłe podróże do Etiopii

Etiopia jest niezwykłym krajem, jedynym w Afryce, z wyjątkiem Egiptu, o tak bogatej historii i oryginalnej kulturze, trwającej od tysięcy lat setki lat.

Etiopia jest bardzo różnorodna. Jej północna część to ostoja chrześcijaństwa, dzięki czemu Etiopia bywa nazywana Wyspą Czarnego Chrześcijaństwa, otoczoną Morzem Islamu. Podróżując na południe, znajdziemy się w prawdziwej Czarnej Afryce, w której upływ czasu zatrzymał się kilka wieków temu. Przez kilka stuleci muzułmański wschód znajdował się pod wpływem narodów z Półwyspu Arabskiego.

W Aksum przechowywana jest legendarna Arka Przymierza, zawierająca tablice, które Mojżesz otrzymał od Boga. Jednak nikt nigdy nie może jej zobaczyć, z wyjątkiem opiekuna, który pełni tę funkcję przez całe życie.

Etiopia to duży kraj oferujący niesamowitą różnorodność atrakcji przyrodniczych, kulturowych i historycznych. Wyjątkowo zróżnicowane warunki klimatyczne i krajobrazowe sprawiają, że jest to siedlisko wielu zwierząt. Szczególnie populacja ptaków, z których wiele można znaleźć tylko w Etiopii, jest bardzo liczna.

Po deszczu glebę w Etiopii zdobi „dywan” kolorowych kwiatów, liczba endemicznych roślin jest większa niż w większości krajów afrykańskich. 

Podróż do Afryki z biurem podróży Timeless Ethiopia!

Wszystkie nasze pakiety usług są w pełni konfigurowalne.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych przewodników.

Oferujemy różnorodne opcje zakwaterowania.

Nasze programy wycieczek są doskonale zaplanowane.

Dostarczamy najlepsze pojazdy, aby zapewnić komfort podczas całej podróży: minibusy, pojazdy 4WD, busy toyota Coaster lub duże autobusy.

Wsparcie klienta 24/7

Wybierz jedną z najlepszych agencji podróży w Etiopii!

Timeless Ethiopia jest akredytowanym touroperatorem ETOA (Ethiopian Tour Operator Association) i członkiem TALAK (Talak Ethiopian Tour Operator Association). Znajdujemy się również na liście etiopskich touroperatorów w Safari Bookings www.safaribookings.com

Naszą dewizą jest:

Seeing is believing! Musisz zobaczyć by uwierzyć!