Timeless Ethiopia Touring

Timeless Ethiopia Touring

Timeless Ethiopia Touring jest prywatną etiopską spółką branży turystycznej. Oferujemy szeroki wybór zorganizowanych wyjazdów do naszego, niezwykle interesującego kraju. Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować każdy wyjazd, dla dowolnej grupy, firmy lub turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do specyficznych potrzeb klientów. Firma powstała w 2005, dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na etiopskim rynku. Jej właściciel wcześniej przez ponad dziewięć lat pracował na rożnych stanowiskach w lokalnej branży turystycznej: jako dyrektor, organizator wyjazdów i pilot. W każdym zakątku Etiopii ma przyjaciół służących radą i pomocą.

Timeless Ethiopia Touring zapewnia serwis najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę. Jesteśmy doskonale zorganizowaną firmą dysponującą wykształconym, doświadczonym personelem. Dzięki temu potrafimy zapewnić niezapomniane wrażenia. Dysponujemy sprzętem kampingowym i napędzanymi na wszystkie koła, wygodnymi terenowymi samochodami. Pozwala to nam odwiedzać z klientami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne etiopskie atrakcje. Większm grupom proponujemy busy i autobusy.

Timeless Ethiopia Touring współpracuje przy organizacji wyjazdów z najlepszymi firmami działającymi na etiopskim rynku turystycznym: liniami lotniczymi, agentami turystycznymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów, zarządami parków narodowych i rezerwatów, muzeami, kościołami, meczetami. Znamy lokalną kulturę i przestrzegamy miejscowych zwyczajów. Dlatego nasi klienci wszędzie są serdecznie witani i na każdym kroku poznają nowych przyjaciół.

Etiopię zamieszkuje barwna mieszanka ludów o zadziwiająco harmonijnych, po prostu pięknych rysach twarzy. To kraj z wielowiekowymi chrześcijańskimi tradycjami. To powoduje, ze Polacy czują się tu wyjątkowo dobrze. Timeless Ethiopia Touring zawsze przestrzega wszelkich międzynarodowych i lokalnych norm. W ten sposób zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Firma ma bardzo silne związki z działającymi w Etiopii organizacjami charytatywnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wizyty w szkołach, centach pomocy, obozach uchodźców i sierocińcach. Poznawanie z nami Etiopii to przygoda jednocześnie niezwykła i bezpieczna.

Seeing is believing!